TENTE


Tente

Mafsallı tenteler günümüz şartlarındaki dar alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış tente lerdir bu tente yapıları kumaş türleri mekanizmaya göre değişkenlik sağlamaktadır sabit bir yapısı vardır cafe restorant ev terasları, balkon tentesi, bahçeler ve bir çok alanda görülmektedir,

Branda çeşitleri bakımından oldukça geniş bir alandır. Bir tentenin kalitesi ve işlevselliği imalatındaki kumaşın kalite değerleri ile doğru orantılıdır. Kumaşın teknik olarak tenteler görevi görüp göremeyeceği bir takım haslıklarına ve dokunma sıklığına bağlıdır. Ancak her şeyden evvel yapıldığı kumaş ve hatta kumaşın dokunduğu iplik son derece önemlidir.

tente

tenteci

çeşitleri

çeşitleri

Çift Açılır Tente bu tente türleri ne dış mekanlarda çok rastlamaktayız daha çok yağmur ve güneşten korunmak için tasarlanmış belediye izini gerektirmeyen tenteci sistemlerdir çift açılır mafsallı tenteler ayakları ve üst korumalıklarıyla tamamı bir uyum içindedir tekerlekli ve tekerleksiz sabit ayaklar yapımı mevcuttur yapısı ile alakalı geniş bilgiyi iletişime geçerek alabilirsiniz.

Uzun yıllardır tenteci imalatı yapan firmamızın tüm ayrıntılı bilgi içeriklerine  web adresimizden ulaşabilirsiniz. Buradaki ürün görsel ve çeşitlerimizle sınırlı olmayan imalatımız için özel taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Mafsallı tenteler dar ve kullanımı kısıtlı alanlarda sabit olmayan mekanizması ve mevcutta bulunan kimyasallarıyla ileri doğu açılarak kullanıma sunulmuş sistemleridir.

Dayanıklılık

Branda, Çadır ve Tenteci, Ürünlerimiz en kötü hava şartlarına dahi dayanıklıdır, yapınızı dış etkenlerden fazlasıyla korur. İmalat aşamasında kullanılan tüm malzemeler, kötü hava şartlarına uygun olarak seçilmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Berkim Tente Müşteri memnuniyeti sadece ürün satışında değil, satış, imalat, montaj, destek, garanti ve diğer süreçlerde 1. önem verdiğimiz konudur. Sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük kazancımızdır.