Çift Açılır Tente

Seferihisar Çift Açılımlı Tente

Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tenteler  ( T Tente ) imalatı yapan firmamız branda sektöründe müşterilerine etkin bir şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bu Tente modelimizde otomatik tente sistemi mevcuttur.

Çift Açılır Tente ( T Tente )

Çift Açılır Tente ( T Tente )

Açılır Kapanır Tente Özellikleri

  • Açılır kapanır  tenteler ile büyük bir mekanınız var ise ve ucuz yoldan mekanımızı dış etkilerden korunmasını istiyorsanız.
  • Sizler de bizimle iletişime geçin ayarlanabilir mafsallar sayesinde sizlerde gölge alanını boyuna göre ayarlayabilirsiniz.
  • Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Çift açılır tenteler için yine uzaktan kumanda motoru sen sör gibi uygulamalar kullanılabilmektedir.
  • Sizlerde büyük mekanınızı dış etkilerden korumak ve gölgelendirmek istiyorsanız Berkim branda ile iletişime geçin ve Sizler de tenten izi bizlere yaptırınız.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

  • Sizlere çok masraflı gibi gelebilir fakat oldukça cazip fiyatlara sizlere de çift açılır tentelerinizi sahip olabilirsiniz.
  • Kaliteli kumaşları ve uzman işçiliği hizmet veren Berkim Branda aracılığı ile uygun fiyatlı ve kaliteli branda ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

  • Çift Açılır Tente

    Çift Açılır Tente

 

T Açılır Tente bu tente türleri ne dış mekanlarda çok rastlamaktayız daha çok yağmur ve güneşten korunmak için tasarlanmış belediye izini gerektirmeyen tenteci sistemlerdir çift açılır mafsallı tenteler ayakları ve üst korumalıklarıyla tamamı bir uyum içindedir tekerlekli ve tekerleksiz sabit ayaklar yapımı mevcuttur yapısı ile alakalı geniş bilgiyi iletişime geçerek alabilirsiniz.

Uzun yıllardır tente imalatı yapan firmamızın tüm ayrıntılı bilgi içeriklerine  web adresimizden ulaşabilirsiniz. Buradaki ürün görsel ve çeşitlerimizle sınırlı olmayan imalatımız için özel taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Mafsallı tenteler dar ve kullanımı kısıtlı alanlarda sabit olmayan mekanizması ve mevcutta bulunan kimyasallarıyla ileri doğu açılarak kullanıma sunulmuş sistemleridir.

Dayanıklılık

Branda, Çadır ve Tenteci, Ürünlerimiz en kötü hava şartlarına dahi dayanıklıdır, yapınızı dış etkenlerden fazlasıyla korur. İmalat aşamasında kullanılan tüm malzemeler, kötü hava şartlarına uygun olarak seçilmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Berkim Tente Müşteri memnuniyeti sadece ürün satışında değil, satış, imalat, montaj, destek, garanti ve diğer süreçlerde 1. önem verdiğimiz konudur. Sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük kazancımızdır.


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.