Branda Modelleri

Branda modelleri

Branda Modelleri

Berkim Tente Branda modellerimize her geçen gün yeni ürünler ekleyen olarak birçok sektörde çeşitli amaçlarla kullanılabilmekte olan branda imalatı ve branda ürünleri üretimi yapmaktayız. Branda Modellerimiz en uygun fiyat avantajı ve indirimli fiyatlarla.

 Branda nedir?

Bir kumaş türü olan branda, yün ve sentetik ipliklerle yapılan kumaşlara nazaran çok daha dayanıklı bir maddedir. Suyu emmeyen ve böylelikle geçirmeyen, güneş ışığından korunmaktan tutun da, rüzgar ve çevre etkilerinden korunmaya kadar uzanan geniş bir kullanım alan brandalar reklamcılık sektörü tarafından da ilgi görmektedir.

 Branda fiyatları

Bir metrekare branda fiyatı, kalite ve kalınlık doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Branda fiyatları söz konusu olduğunda seçenekler oldukça zengin olmakla birlikte, yanmaz branda gibi özel çözümler oldukça hesaplı branda fiyatları ile sunulmaktadır.

 Branda modelleri ve branda kullanım alanları

Branda nerelerde kullanılır sorusunun cevabı aslında oldukça uzundur. Son derece hesaplı bir çözüm olması nedeni ile büyük ilgi gören brandalar iş yeri ve balkonlarda güneş ve yağmurdan korunmak amacı ile başlayan ve reklam çalışmalarına kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanılan branda modelleri de, kullanım amacı doğrultusunda değişkenlik göstermekte ve uygulamaya özel çözümler gerektirmektedir.

 

İletişim Bilgilerimiz

Adres : 666/6 Sokak No:6/A Seyhan Mah. Buca/İzmir

Telefon : 0 232 207 05 09

Telefon: 0 533 034 77 88

 Telefon: 0 530 11 603 11

eposta  : info@berkimtentebranda.com

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden BERKİM TENTE ve BRANDACILIK 15 yıllık deneyim ve bu deneyimin verdiği üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.Hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik. İmalatımız olan ürünler . Konusunda uzman ekibimizle yapılan ürünlerin kalitelerini tek tek inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız garanti kapsam ağımızda bulunan ürünlerimizin arızaları söz konusu olduğunda müşteri mağduriyetini gidermek amaçlı ekibimizin ilgisin yakından takip etme olanağına erişe bileceksiniz Gölge Denince Akla Gelen isimlerden Olan BERKİM TENTE GÖLGE Sistemleriyle Tanışmaya Hazır mısınız ?

VİZYONUMUZ

Bulunmuş olduğu Tente ve Branda sektörde lider firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden
emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere
taşımak.

MİSYONUMUZ

Bulunduğu Tente ve Branda sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet
kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, bu sayede müşterilerinin
güvenini alarak, sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak.

DEĞERLERİMİZ

Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi
hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilere
verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler
olduğunun bilincinde olmak.


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.