Balkon Tente Modelleri Fiyatları

KÖRÜKLÜ TENTE

Balkon Tente Modelleri Fiyatları

İzmirde Bulunan Firmamız oldukça geniş ürün gamına sahiptir. Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz kumaşlar Avrupa ve yerli kumaş olarak adlandırdığımız Tente kumaşlarımız  kalitesi yüksek su ve güneş geçirmez kalite belgeli lisanlı ürünlerdir.

Balkon tente, genelde  adından da  anlaşılacağı üzere  balkonlar  için yapılmış şık Branda  modelleridir. Evlerimizin balkonlarına  ayrı bir hava  katan bu tente  modeli, aynı zamanda  güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında  balkonlarımızı kullanabilmemiz için imkan sağlamaktadır. Balkon Tente, Her renk ve desende  imal edilebilir ve bu seçim tamamıyla  müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Balkon Tente Modelleri Fiyatları

Balkon Tente Modelleri Fiyatları

Tente Modellerimiz

  • Mafsallı Tente Modeli(Çok kullanılan bir ürün dükkan önlerinde sıklıkla rastlayacağınız çevirme kollu tente)
  • Sabit Tente Modeli(Balkon Pencere ve dükkan önü için uygundur.)
  • Pergola Tente Modeli(Restoran Çay bahçesi Düğün salonu Kır Düğünü alanı gibi alanlarda katlamalı ve ışıklı)
  • Motorlu Tente Modeli(Tente sistemlerine motor eklenerek kumanda ile kontrolü sağlanmaktadır.)
  • Körüklü Tente Modeli(KARPUZ olarak bilinir Dekoratif olarak kullanılır.Balkon ve pencerelere uygulanabilir.)
  • Kasetli Tente Modeli(Esnaf Dükkanları ön cepheleri için idealdir.)
  • Klasik Tente Modeli(Balkon ve Pencere üstlerinde Kullanıma Uygundur.)
  • Çift Açılır Tente Modeli(Cami Avluları okul bahçeleri kafeterya bahçeleri Restoran bahçeleri için uygundur.)

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

Balkon Tente Modelleri

balkon tente modelleri

balkon tente modelleri

Balkon tente modelleri, hemen hemen her tente sisteminde uyarlanmaktadır. Örneğin balkonlarınız için körüklü tente, sabit tente, karpuz tente, dikey perde tente, mafsallı tente  modelleri benzeri, balkon tentesi üretilmektedir. Her bir modelin farklı bir havası olduğu düşünülürse, aralarında  seçim yapmak en zor işlerden birisi olacaktır sanırım. Balkon tente, neredeyse isteğinize bağlı her renk ve desende  üretilmektedir ve montajı kısa  bir süre içerisinde  gerçekleştirilmektedir. Balkon tenteler, kullanılan akrilik kumaş sayesinde  renk solmazlık bakımından uzun yıllar dayanıklı yapıda  bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz balkon tentesi modeline göre, sabit veya açılıp kapanır sistemde  yapılabilir.

Balkon Tente Fiyatları

Balkon tente fiyatları, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde  tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine aşağıdaki telefon numaralarımızdan  bizlere  ulaşarak, hayalinizdeki tente  modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

balkon tente Fiyatları

balkon tente Fiyatları

İzmir Tente Fiyatları

Diğer ürünlerimiz için iletişime geçerek net fiyat alabilirsiniz.

Tente fiyatları sadece İzmir için geçerlidir. İstanbul dışı fiyat teklifi için mail yada bizi arayarak fiyat teklifi alınız.


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.