Mafsallı Tente


Mafsallı tente

Mafsallı tente, genel olarak adını “eklem” anlamına gelen mafsal kelimesinden almıştır. Mafsallı tentenin kullanım alanı çok geniştir. İşletme girişlerinde, bahçelerde veya balkonlarda  kullanılabilir. Mafsallı tentelerin eklem kısımlarında  yaz ve kış olmak üzere  birkaç değişiklik yapılıyor ve her mevsim kullanımı kolaylaşıyor. Mafsallı tentenin kumaş kısmı 3,5 metreye kadar uzatılarak yazın güneşten, kışın ise yağmur veya karlı havalardan mekanlarınızı koruyor.

Mafsallı ucuz tente, şık görünümü bir yana tente modelleri içerisinde  en fazla talep gören üründür. Mafsallı tente  alüminyum enjeksiyon döküm parçalara  sahiptir, bu nedenle uzun ömürlü bir yapısı vardır. Mafsallı klasik tente elektrostatik sprey boya ile istenilen renklerde ve desenlerde  üretilerek montajı gerçekleştirilir.  Mafsallı tenteler 1.50, 2 , 2.50 veya 3 metre  ileriye doğru açılabilir, bu tentenin boyutuna ve brandanın ölçülerine göre değişiklilik göstermektedir.

Mafsallı tentelerin, kumaş seçeneklerinde  ithal veya yerli ürünler kullanılmaktadır. Berkim tente Branda olarak yıllardır en iyi branda  kumaşlarını kullanarak en kaliteli mafsallı tenteleri üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Bu konuda  yılların verdiği deneyim ve uzman kadromuz ile  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve üstün kaliteyi sunuyoruz.

Mafsallı Tenteci imalatı yapan firmamız bu tente türü ile bir çok dükkan, lokanta, cafe, balkon, bahçe gibi alanlar da müşterilerine hizmet sağlamıştır.

Branda hizmeti de yapmakta olan firmamız müşterilerine değişik alanlar da hizmetini başarı ile sürdürmektedir.Ucuz branda fiyatları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Mafsallı Tentelerin Modelleri

Mafsallı Tente

Mafsallı Balkon Tente Sistemleri

Mafsallı tentelerin Çift Açılır Tente sistemi de mevcuttur.Bu ürünlerde de mafsal özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Mafsallı Tentelerin Metre Fiyatları

  • Mafsallı tentelerin fiyatları minimum 3 metre olmak şartıyla sizlere fiyat veriyoruz.
  • Sizler de bizleri arayarak mafsallı tenteler izi yaptırmak için bilgi alabilir ve fiyat alabilirsiniz .

Mafsallı  Kalsik Tentelerin Özellikleri

  • Mafsallı tenteler ile güneş ve yağmurdan korunmak için doğru adrestesiniz.
  • Mafsallı tenteler ile güneş ve yağmurdan korunursunuz gölge olarak da kullanabilirsiniz.
  • Mafsallı tenteler sisteminde uzaktan kumandalı veya motorlu olarak da üretim yapıyoruz.Bilgi almak için sizlerde bizi arayın ve form branda olarak size yardım edelim.

 

Katlanır kollu tenteler:
Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.