Tente Çeşitleri

Klasik Tente

Tente Çeşitleri

Berkim Tente Olarak Körüklü Tente Kurulumunda ve Teknik Destek Olarak Uzman Ekiplerimizle Beraber Sağlam ve Güvenilir Hizmetler Sunmaktayız.

Tente Çeşitleri

Tente Çeşitleri

Genellikle tente nedir veya branda ile arasında fark var mı gibi soruların cevapları birbirine karıştırılmaktadır. Tenteler branda kumaşı ile oluşturulmuş fiziksel yapılardır. Güneşten, yağmurdan vb dış etkenlerden bulundukları ortamı korurlar. Tenteleri oluşturan sık dokunmuş ve kısaca kalın olarak niteleyeceğimiz kumaşlara ise branda adı verilir. Tenteleri kullanarak birçok sahada koruma uygulaması yapmak mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte oldukça koruyucu kumaşların üretilebildiği ve modern teknoloji nimetlerinden yararlanılarak oldukça pratik ve kullanışlı tente mekanizmalarının yapıldığını var sayarsak, günümüzdeki tente sistemlerinin oldukça sağlam, dayanıklı ve asli görevini son derece başarı ile yerine getiren tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz. Firmamız 10 yıldan fazla süredir bu sektörde yer alan ve ürün çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir gama sahip olan tasarımcı bir şirkettir. Talep ettiğiniz tente veya ortamı sizin için en kaliteli malzeme ve kumaşlar ile tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz. Size sadece uygulama alanını göstermek ve talep ettiğiniz ürünü kullanmak kalıyor. Tenteleri oldukça geniş bir uygulama sahasına sahip, uygulandıklarında ortama değer ve işlevsellik katan tasarımlar olarak tanımlamamız mümkündür. Çeşitli çadırlar, özel günler için tasarımlar ve araçlarınızı koruyucu ürünler gibi oldukça çeşitli ve kaliteli ürünlerimize https://www.berkimtente.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

tente çeşitlerimiz

tente çeşitlerimiz

tente izmir firması

tente izmir firması

Tente çeşitleri bakımından oldukça geniş bir alandır. Bir tentenin kalitesi ve işlevselliği imalatındaki kumaşın kalite değerleri ile doğru orantılıdır. Kumaşın teknik olarak tente görevi görüp göremeyeceği bir takım haslıklarına ve dokunma sıklığına bağlıdır. Ancak her şeyden evvel yapıldığı kumaş ve hatta kumaşın dokunduğu iplik son derece önemlidir.

Berkim Tente Branda olarak yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde tente nasıl yapılır ve başarı ile uygulanır konusunda oldukça kalabalık bir referans listesine sahip, tamamen kurumsal bir tente tasarımcısı ve uygulayıcısıdır.

tente-modelleri

tente-modelleri

Tenteler çeşitli kumaşlar ile üretilen (ki bu kumaşlara branda genel adı verilmektedir) ve belirli taşıcı veya kullandırıcı sistemlere sahip olan koruyucu sistemler olarak tanımlanabilir. Tenteler koruma özelliklerini ışık, nem, ısı ve yağmura karşı veya benzeri yapay ya da doğal etkilere karşı başarı ile uygulayan sistemlerdir. Tente çeşitleri bakımından kullanıldığı yer veya kullanıcı mekanizmalar etkili olmaktadır.

mafsallı tente çeşitleri

mafsallı tente çeşitleri

Berkim Tente olarak oldukça özel çözümler ile tente imalatı yapmaktayız. Tenteler sabit, hareketleri, mekanik veya otomatik veya karma sistemler şeklinde taşıyıcı sistemlere sahip olabilirler. Dükkan önlerinden, açık alanlara, bahçe veya teraslardan bu tarz yerlerde hizmet veren restoranlara kadar oldukça geniş bir uygulama alanına sahip olan tente sistemleri için belirlenecek tente fiyatları her şeyden evvel tentenin büyüklüğü ve kumaş türüne ve hangi sistemde bir tentenin imal edileceğine bağlıdır. Fiyatlarımız son derece sağlam ve uzun ömürlü üretimlerimiz için oldukça makul seviyede fiyatlardır. Bu bakımdan ve yılların deneyimini uygulamalarımıza yansıtıyor olmamız açısından bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tentelerin tüm kullanım ve imalat malzemeleri alanında uzman firmalardan tedarik edilmektedir. Özellikle tente kumaşlarımız son derece işlevsel ve mukavim kumaşlar olarak dünyanın önemli tedarikçilerinden sağlanarak imalatımızda kullanılmaktadır. Diğer malzemelerimiz de yüksek kullanım sıklığına ve işlevine uygun son derece sağlam ve uzun ömürlüdür. Güneşten koruyan tentelerimizin bu noktadaki kumaş haslıkları yine nem veya yağmurdan koruyacak tentelerimizin geçirgenlikleri gibi kumaşa özel tüm testleri yapılmıştır. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesine güvenerek tercih edebilirsiniz.

Sabit-Tente-çeşitleri

Sabit-Tente-çeşitleri

Uzun yıllardır tente imalatı yapan firmamızın tüm ayrıntılı bilgi içeriklerine Berkim Tente web adresimizden ulaşabilirsiniz. Buradaki ürün görsel ve çeşitlerimizle sınırlı olmayan imalatımız için özel taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

balkon tente modelleri

balkon tente modelleri


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.