Kış Bahçesi Şeffaf Kapama

Güzelbahçe Şeffaf Kapama kış bahçesi

Kış Bahçesi Şeffaf Kapama

ŞEFFAF BRANDA FİYATLARI 2019 İZMİR

En uygun fiyat avantajları ile Şeffaf Store ve ŞEFFAF BRANDA FİYATLARI 2018 İZMIR Berkim Tente branda sistemlerinde.

Berkim şeffaf kapama store

Berkim şeffaf kapama store

Şeffaf Branda Nedir ? Şeffaf mika branda cam gibi bir yüzeye sahiptir. bu ürünü kamelya ve kış bahçesi gibi alanları kapatmak için kullanabilirsiniz. Şeffaf Branda Fiyatları Şeffaf alan kapama metrekare fiyatlarımız için iletişime geçiniz. 0 Tl den başlayan fiyatlarımızla şeffaf branda kapama yapmaktayız. Ürün metre ve metrekare fiyatları için Şeffaf Branda Fiyatları Firmamız Berkim Branda ŞEFFAF BRANDA FİYATLARI 2018 İZMIR Belirledi. Toptan Şeffaf mika satışı yapan firmamız şeffaf kış bahçesi ve kapama işçiliklerinde profesyonel olarak yapmaktadır.Y üksek Metrajlı kumaş alımlarınızda %10 a kadar indirim iskonto yapılabilir.Şeffaf Kış Bahçesi Modellerimiz için Tıklayınız.

 Kış Bahçesi Şeffaf Kapama

Kış Bahçesi Şeffaf Kapama

Şeffaf  Branda Store Modelleri ve Mika Naylon Fiyatlarımız

ŞEFFAF BRANDA FİYATLARI 2019 İZMIR Şeffaf Sigara içme alanı ve diğer modellerimiz için iletişime geçiniz.

İletişim için Tıklayınız.

Parakende Olarak Fiyat Tarifemiz

3 mm Şeffaf Branda 45 Tl +kdv 1 m2

2 mm Şeffaf Branda 40 Tl +kdv 1 m2

1 mm Şeffaf Branda 30 Tl + kdv 137 cm

0.80 mm Şeffaf Branda 27 Tl +Kdv 137 cm

0.60 mm Şeffaf Branda 25 Tl + Kdv 137 cm

0.50 mm Şeffaf Branda 20 Tl + Kdv 137 cm

Sevgili Müşterilerimiz Fiyat Listemiz Özel bir Nedenle geçici olarak değiştirilmiştir. Bu nedenle firmamızla iletişime geçerek net fiyat teklifi alınız.

 

İzmir Karabağlar’da faaliyetine sürüdüren Kış Bahçesi Şeffaf Kapama müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaptığı tüm hizmetlerde garanti ve alanında servis güvencesi vererek, sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmet vermeye amaçlamaktadır.

Fiyatlarda %20 İndirim Fırsatı Kaçırmayın !

Kış kampanyamız ile şeffaf mika kumaşlarda ve şeffaf uygulamalarda indirimli ücretlerle hizmet veriyoruz. hemen firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyat teklifini alın…

Şeffaf Kapama Size Neler Kazandırır ?

Şeffaf branda uygulama ile ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yapı ruhsatı gerektirmeyen bu sistem dilerseniz full otomatik bir sistem olarak tasarlanabilir.. Branda katlama derdi olmayan otomatik sistem için de yapı ruhsatı gerekmemektedir.

Nerelerde Kullanabilirsiniz ?

Cafe,Restoran,Çay bahçesi,Otel Bahçesi Villa ve tüm açık alanlarda evlerin balkonlarında kullanılabilir. Dayanıklı mika. 0.60 mm 0.80 mm 1.mm 2.mm 3.mm kalınlıklarında şeffaf mikalar mevcuttur. Şeffaf branda kapama için verdiğimiz fiyatlar 0.60 mm mika için verilmiştir.

Balkon Brandaların da Süper İndirimler

Balkon alanlarınızı kaplamak için tam zamanı soğuk kış günleri gelmeden şeffaf kaplama işlerinizi yaptırmayı unutmayın. En uygun şeffaf branda kaplama fiyatları için iletişime geçiniz

Karabağlar tente | İzmir Tente branda | Berkim Tente

Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.