Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit Tente

Dış cephe ve iç mekanlarda, kapı ve pencere üzerine uygulanan, mekanlara görsel zenginlik katan, yağmur ve güneşten korunmak için üretilen tenteler, mimari çizimlerinize uygun ölçülerde özel üretilir.

“Sabit Dekoratif Tenteler Sistemi”

Tente Sistemlerimiz Arasında En Çok Kullanılan ve Tercih Edilen Ürün”

Tenteler genelde işyerlerinin tercihleri arasında olmaktadır. Dükkânlarda ve daha çok sektör alanlarında kullanılmaktadır. Tentelerin birçok çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım yeri ve alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Sabit tenteler adı üstünde sabit duran hareket ettirilemeyen tente çeşidi olmaktadır.

Sabit Tenteler Cephenin durumuna ve isteğe bağlı olarak tasarlanabilen binaya ve mekanlara estetiklik ve şıklık kazandıran özel tasarım tente modeller imizdir.

tente, kullanıldıkları mekan açısından hareket ettirilip gölge ve yağmur koruma alanlarının değiştirilmesine gerek kalmayan ortamlarda kullanılan bir tente çeşididir.

SABİT TENTELERİN KULLANIM ALANLARI

tenteler mafsallı tente, raylı tente gibi hareket ettirilen tenteler dışında cafe, restoran ve bu gibi mekanların kapılarında kullanılır.

ZENGİN SABİT TENTELER ÇEŞİDİ

Berkim Tente, kullanıldıkları mekana göre imal edilebileceğinden hem küçük hemde büyük alanlarda kullanılabilir. Cafeler, Otel bahçeleri

yada gölge ve yağmur koruması istenen her mekanda kullanılabilirler. Özellikle kapı ve salon girişleri, pencere ve kapı üstleri gibi devamlı gölge ve yağmur koruması gerektiren noktalarda idealdiler.

Sabit tenteler ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların bahçeleri ile evler ve villalarda kullanılabilir. 2000 yılından bu yana sabitli tenteler sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce sabit tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.

Sabit tentem dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat tenteleri anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.
Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarımız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal sabit tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü sabit tenteci ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun sabit tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Berkim Branda


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.