Klasik Tente

Gaziemir Mafsallı Tenteci

Klasik Tente

Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan Rose standart tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmazlık ( Elektrostatik boyalı ) alüminyum aksamlara sahiptir. Sistemimizi tek, tek veya çoklu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Opsiyonel özellikler arasında bulanan uzaktan kumanda ile 100 – 1.50 cm mesafeden kontrol edilmesini sağlar.

KLASİK TENTE ÖZELLİKLERİ

İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz store tenteler bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü gölgelendirme sistemlerinden olup , sıklık ile tercih edilen ekonomik bir seçimdir. Klasik tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. Tente İzmir olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Çevrenizde işyerleri ve bahçelerde en çok rastladığınız tente modelidir. Açılan kollar yani eklemler sayesinde bu isimle anılmaktadır. Mafsallı sistem denilince aklınıza eklemli bir şey geliyor, ilk bakışıta. Bu kısmen doğru.

Fakat bu eklem iki dirseğin dışa doğru açılması olarak algılanmalıdır. Maksimum üç metre öne ve altı metre genişliğe açılım yapılabilir. Bu bizim tavsiyemizdir.Mesafeler bir miktar daha arttırılabilir.

Fakat her artışın tentenin kumaşında potların olmasına ve sarkmalara neden olacağını unutmamak gerekir. Genel olarak her tentenin kumaşı ve kullanılan aparatların kalitesi tente ömrünü etkiler.Bu nedenle branda tente kalite belgesi olmayan ürünler kullanmamakta ve bir çok tente parçasının imalatını kendisi yapmaktadır.Bullandığı ürünleri yine kendi boyu fabrikasında boyamaktadır.

Klasik tenteler, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında  yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum aksamlara  sahiptir. Standart tente  modellerinde  motor bulunmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak motor aksamı da  takılmaktadır. Üründe  kullanmış olduğumuz akrelik kumaşlar garantili olmakla birlikte, yurt dışından  ithal edilmektedir.

Standart tente, birbirinden farklı renk seçenekleriyle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

İsteğinize bağlı olarak, motor, rüzgar sensörü, eğim ayar mekanizması eklene bilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Spot ışık, tentenizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğuru eğim vermenizi sağlar.

Klasik Tente Modelleri 

Modern tente modellerinin renk seçenekleri isteğinize bağlı olarak üretilmektedir. Her renk ve her modelde  tasarlanabilen klasik tenteci, mekanlarınıza katacağı şıklık ile, kalitenizi bir adım öne  taşıyacaktır.

Klasik  Tente Fiyatları

tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda  klasik tente’de  kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından  ithal olması nedeniyle döviz kuruna  bağlı olarak  bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tente fiyatları hakkında daha  detaylı bilgi sahibi olmak için, aşağıda  bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tente Modelleri


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.