İzmir Karabağlar Tente

Karabağlar Tente

İzmir Karabağlar Tente

Berkim Tente Olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile şeffaf kapama,klasik tente,Buca Tente Sistemleri ,otomatik ve manüel tente sistemleri Gaziemir Tente yaşam ve izmir karabağlarda faliyet gösteren firmamız katlanır ışıklı pergola tente sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

TENTE NEDİR?

Tente; teras ve balkon gibi alanların kapatılarak gölgelenmesi için kullanılan, akrilik kumaş veya branda türü malzemelerden imalatı yapılmış güneşten koruma sistemidir. Günümüzde tente sistemleri gölgelik ihtiyacınıza ek olarak, dekoratif görünümü, açılır kapanır mekanizması ve su geçirmez kumaşı sayesinde çok amaçlı olarak kullanılmaktadır.

İzmir Karabağlar TENTE MODELLERİ

Tente sistemlerini kullanım alanlarına ve çalışma prensiplerine göre daha rahat inceleyebilmeniz için gruplara ayırdık.
Aşağıdaki gölgelik modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanına karar vermek artık sizin elinizde.

İzmir Karabağlar MAFSALLI TENTE SİSTEMLERİ

Ülkemizde uygulaması en çok yapılan güneşlik modeli olan mafsallı tente; manuel, motorlu, kasetli ve çift açılır olarak üretilmektedir. Mafsallı grubunun en basit modeli olan manuel sistem, çevirme kolu ile redüktöre hareket verilmesi sonucu çalışır. Genellikle dükkan önleri ile konutların teras ve bahçe gibi açık alanlarında güneşten korunmak için tercih edilir. Bu ürüne tüp motor entegre edilerek oluşturulan motorlu sistemler, uzaktan kumanda yardımıyla büyük ölçülerde bile rahatlıkla kullanabilir. Dilerseniz motorlu ürün çeşitlerini sensörler yardımıyla güneşten, yağmurdan ve rüzgardan zarar görmemesi için otomatik olarak açılır kapanır hale getirebilirsiniz. Mafsallı ürün grubunun en gelişmiş modeli olan kasetli sistemler, kumaşı tamamen kapatan alüminyum kasası sayesinde hem tam koruma sağlar, hem de uygulandığı yere lüks ve estetik bir görünüm sunar. Uygulama alanları; oteller, kafeler kurumsal yapılar, villalar ve sitelerdir. Çift açılır sistemler ise diğer modellerin açılım ölçüsünün yetersiz kaldığı durumlarda 2 ayrı sistemin zıt yönlere doğru açılacak şekilde “T Tipi” monte edilmesi ile oluşur. Cami avluları, işletmelerin açık alanları vb. yerlerde kullanılır.

PERGOLA TENTE SİSTEMLERİ

Tüp motor teknolojisi kullanılarak blackout kumaş yapısının ray profilleri üzerinde hareket etmesi sonucu açılıp kapanabilen gölgelik modeldir. Pergola tente, kumaş profillerine entegre edilen LED aydınlatma modülü sayesinde kapattığı mekana şık ve homojen bir aydınlatma sağlar. Ayrıca yan kısımlarını hareketli cam ürünleri ile kapatarak dört mevsim kullanabileceğiniz bir kış bahçesine sahip olabilirsiniz. Sigara içme yasağına karşı çözüm olarak kullanılan bu model, kafe ve restoranlarda sigara içme alanı olarak, villa ve plaza gibi yerlerde ise teras kapatma yöntemi olarak kullanılmaktadır.

SABİT TENTE SİSTEMLERİ

İstenilen ölçü ve şekilde imalatı yapılmış kasnak üzerine kumaş veya branda türü malzemenin gerdirilerek bağlanmasıyla elde edilen tente modelidir. Sistemin alt noktasına dikey olarak daha fazla gölge sağlamak ve ortama dekoratif bir hava katmak için farbela şeklinde saçak eklenebilir. Küçük ölçülerde dahi imalatı yapılabildiği için en ucuz tente özelliğine sahip bu model ile mekanınızı renkli bir ortama dönüştürebilirsiniz. İşletme ve konut tipi yerlerde gölgeleme amacıyla; vitrin, kapı ve pencere üzeri uygulamalarda ise sundurma şeklinde kullanılır.

 

Berkim Tente İletişim

Soru, Öneri ve fiyat bilgi talepleriniz için iletişim formuna isteklerinizi belirterek bize mesaj gönderin.


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.