Su Geçirmez Tente Kumaşları

Balkon-Dukkan-Tenteleri

Su Geçirmez Tente Kumaşları

Tenteler montaj yapıldıkları ortamları çeşitli dış etkilerden koruyarak amacına uygun tasarlanmış su geçirmez tente kumaşlarla örtülü mekanizmalardır.

Çok çeşitli olarak üretilir ve tasarlanırlar.

Tente  ve branda kumaşları isteğe göre yerli ve Avrupa kumaşlar olarak ayrılmaktadır.

Akrilik su geçirmez kumaş ve 5 yıl solmama garantilidir. Ayrıca su geçirmeyen branda kumaşı -25 °C soğuğa, +70°C sıcağa dayanıklıdır.

Su Geçirmez Tente kumaşları fiyatları

Tenteler brandaları yani tente kumaşlarını taşıyan sistemlerdir. Kısaca tente kumaşları nasıl yapılır konusunda bahsettiğimiz üzere son derece dayanıklı elyaflardan çekilen iplikler dokunan kumaşlar amaca uygun kaplamalar ile branda kumaşı ya da daha yaygın tabir ile tente kumaşı haline getirilerek tasarımlarda kullanılır.

Tenteler genelde sektör alanlarında tercih edilmektedir. Tente kumaşları dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Sert ve kalın olmaları dayanıklılık açısından olumlu olmaktadır. Kötü hava koşullarını düşünürsek bu malzemeler çok önemli bir rol oynamaktadırlar. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermemeniz gerekmektedir. Bu müşteri memnuniyeti ve sağlıklı bir hizmet için gerekli olmaktadır. Müşteri memnuniyeti her sektör için çok önemli olmaktadır. Müşterilerin olumlu düşünceleri ve tercihleri satıcı ve üreticinin itibarını belirlemektedir.

 

Branda kumaş çeşitleri;

1-Akrilik kumaş: Kumaşın türü yün kumaşa benzer. Ayrıca pamuklu kumaşı da andırır. Bu kumaş kolay yıkanabilir ve leke tutma oranı da çok azdır. Renk renk seçenekleriyle branda kumaşları arasında kendine yer bulan kumaş türlerindendir.

2-Meç kumaş: Genelde rüzgârı kuvvetli olan yerlerde kullanılır. Güneş ışığını engelleyen ve aynı derecede görüntüyü de engelleyen bir kumaştır. Meç kumaşlar branda kumaşları arasında en çok tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

3-Pilsa kumaş: Dış mekân koruma amaçlı imal edilmiştir. Yağmur geçirmez özelliğiyle de branda kumaşları arasında en tercih edilen kumaş türlerinden biridir.

4-Polyester kumaş: Yapay elyaftan oluşur. Çok düşük nem çekme özelliğine sahiptir. Branda dan çok giyim kumaşı olarak daha çok tercih edilmektedir.

5-Şeffaf mika kumaş: Bu kumaş İtalya ve İspanyadan ithal edilmektedir. Genelde yazın bahçelere, ya da cafelerin etrafına çevrilir.

izmir Su Geçirmez Branda Tente

Tente kumaşları imalatı genellikle fabrikalarda yapılmaktadır. Bu üretimler sektörün uzun yıllar içerisinde bulunan firmalar tarafından yapılmaktadır. Tente üretmek ve tente kumaşı üretmek gerçekten büyük bir ustalık ve bilgi gerektirmektedir. Makinelerin kalitesi ve üretim başarısı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Fiyatların yüksek olması nedenlerinden biride maliyetinin ve üretim şekillerinin oldukça maliyetli ve zor olmasıdır. Hem üretici hem satıcı ürünlerin kalitesinden ödün vermemek için büyük bir titizlik ile çalışmaktadırlar.

Ürünün üstün özelliklerinin bulunması ve kaliteli olması da fiyatlara oldukça yansımaktadır.

Sektör alanlarında kullanılmasının da fiyatlarda etkili olduğunu belirtmeliyiz.

Tenteler işlerinde uzman olan kişiler tarafından üretilmelidir. Bu iş için kesinlikle ileri teknoloji makinalar ve tecrübe gerekmektedir.

Tente üretiminde kesinlikle çok titiz davranılmalı ve hata yapılmamalıdır. Tek bir hata geri dönüşü olmayan durumlarla karşılaşılmasını sağlayabilmektedir.


Berkim Tente hakkında

Yaz mevsimi sıcaktan, kış havalarında soğuktan korunmak için ideal üretimi tarafımızca yapılan branda tente sistemleri ve kumaşları ile 4 mevsim hizmet veriyoruz.